Oryginalna gra na szkolenia team building – licencja

Informujemy naszych Klientów, że w naszym szerokim portfolio programów dla rynku firm określanych jako SME, fundacji nie działających dla zysku i urzędów publicznych od kolejnego roku udostępniliśmy symulację team building: Ekstremalne rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w puzzle (Wstępna nazwa symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej pokazuje fabułę ćwiczenia.)
Oferowaną grę polecamy na warsztatach z technik uczenia się, z komunikacji międzykulturowej i na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia dla grup miedzynaroodwych – jako narzędzie poznawania się uczestników. Oryginalne jej przeznaczenie to Szkolenia Ze Sprzedaży.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach zabawy: postawy proaktywne i menedżerskie
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Węgry
Czas trwania kompletnej rozgrywki: dwa dni
Liczba uczestników: minimum 7, maksimum 20.
Sprzęt potrzebny trenerowi: waveboard – sztuk osiem, drabina przegubowa – sztuk dziewięć, linijki- sztuk dwie, trochę cappuccino, paczka złocistych mazaków, donica

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Zakład Usług Metalowych “Janwent” January Scisłowski, FIGURES Kancelaria rachunkowa sp. z o.o., „SKM” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ, „KNG AWANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Spółka Komandytowa, NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ STOMATOLOGIA „OPTIMO”, PW ATIS Sp. z o.o., BRABAR Ewa Bartkowska, Gmina Miejska Turek, Powiat Kaliski, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego w Lesznie , Powiat Kaliski, Ośrodek Kultury w Suchowoli , Fundacja „Przeciwko Leukemii”, Klub Seniora PKPS, Polskie Stowarzyszenie Chrześcijańskich Przedsiębiorców – Oddział w Warszawie, Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Przyjaciół Młodzieży o Specjalnych Potrzebach Edukacyjnych „Bądź z Nami”, Stowarzyszenie Wpierania i Pomocy Rodzinom Bezrobotnych „RODZINA”, Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich – Oddział Stołeczny, Związek Artystów Scen Polskich
Gra była również organizowana na studiach podyplomowych „Inne nauki z zakresu komunikacji i informacji”

LITERATURA:
Wykładowcom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy te książki:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Zachód i cała reszta. Globalizacja a zagrożenie terrorystyczne-Roger Scruton
 • 33 sposoby na kryzys gospodarczy-Hermann Simon
 • Money-Bodo Schafer
 • Doktryna jakości. Rzecz o skutecznym zarządzaniu-Andrzej Jacek Blikle
 • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Jaraczewo, obiekt konferencyjny Zamkowa Góra, ulica Wałowa 54
  Koszt certyikacji: 3200 PLN plus podatek VAT. Oferujemy możliwość płatności w ratach – jedenaście wpłat.
  W cenie spotkania zawarty jest menu lunch. Przystawka: Tradycyjne włoskie pieczywo z oliwą i czosnkiem, z soczystymi pomidorami i bazylią.. Zupa: Żurek przygotowany na maślance, podany z puree ziemniaczanym. Drugie danie: Filet z łososia grillowany podany ze złocistymi ćwiartkami ziemniaków, zestawem surówek i koperkowym masełkiem. Deser: Suflet czekoladowy podawany na ciepło z owocami . Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .